WilliamHill Bonus

WilliamHill Bonus Poland

WilliamHill Bonus

Bonus Powitalny 25€ na start w zakładach sportowych

  • Maksymalna kwota Darmowego Zakładu wynosi 25 EUR.
  • Kurs minimalny 1.50
  • Kodem Promocyjnym PL25

Regulamin promocji powitalnej 25£/25€ na zakłady bukmacherskie
Rekord

WilliamHill bonus:
  • 1)Krok 1: Zarejestruj się z Kodem Promocyjnym PL25
  • 2)Krok 2: Dokonaj wpłaty i postaw pierwszy zakład za co najmniej 10€
  • 2)Krok 3: Otrzymasz od nas Darmowy Zakład o wartości pierwszego zakładu do 25€!
  • Do WilliamHill

WilliamHill terminy bonusowych

- Oferta WilliamHill dotyczy tylko polskich graczy.
- Maksymalna premia to 25 €.
- Minimalny zakład na przeliczenie premii wynosi 1,50
- Obowiązują warunki i postanowienia William Hill

Zarejestruj się w WilliamHill

Bonus powitalny od William Hill

Bukmacher sportowy William Hill ma różne kody promocyjne, oferty dla graczy i wszelkiego rodzaju zakłady. Najważniejszym aktualnym kodem promocyjnym William Hill, potrzebnym, aby otrzymać „ofertę dla nowych klientów William Hill”, jest PL25. Tylko za pomocą tego kodu promocyjnego będziesz uprawniony do skorzystania z darmowego bonusu.

Bonus powitalny na William Hill oferowany jest nowym klientom. Jest to darmowy zakład o wartości 25 £ podczas zakładania konta. Aby otrzymać darmową ofertę zakładu, gracze muszą zarejestrować nowe konto na William Hill. Po założeniu konta, po prostu złóż depozyt i postaw zakład o wartości 10 £ lub więcej po kursie 1/5 (format dziesiętny 1,2).

Gdy już to zrobisz, William Hill doładuje Twoje konto darmowym zakładem o wartości 25 £. Zakład ten nie ma żadnych wymogów dotyczących obrotu. Po postawieniu darmowego zakładu wygrane zostaną dodane bezpośrednio do salda gotówkowego. WH oferuje także wiele innych ciekawych promocji. Niektóre są podobne do „Money Back Specials”, choć nie są na tym poziomie, jeśli chodzi o wartość dodaną dla graczy lub częstotliwość występowania. Sprawdzanie ich strony promocyjnej jest jednak nadal opłacalne, ponieważ oferty są często aktualizowane.

Wymagania dotyczące obrotu

Wspaniałą informacją jest to, że darmowy zakład można wykorzystać dowolnie. To oznacza, że nie musisz stawiać bonusowych środków na kilka różnych określonych przez bukmachera zakładów. Pieniądze, które zostały Ci przyznane na darmowy zakład, są Twoje i możesz sam zdecydować, co z nimi zrobić.

Regulamin promocji

W celu zakwalifikowania się do wspomnianej przez nas promocji William Hill musisz postawić zakład w tym samym dniu, w którym zarejestrujesz swoje konto. Pierwszy zakład musi zostać dokonany przy selekcji z pojedynczym / łącznym kursem 1/5 (1,2) lub więcej. Aby wykorzystać swój darmowy token zakładu William Hill, musisz zaznaczyć go na kuponie. Darmowy token zakładu William Hill wygasa w ciągu 7 dni. Darmowe zakłady William Hill nie podlegają zwrotowi; można używać ich tylko na zakłady bukmacherskie William Hill. Stawka darmowego zakładu nie jest wliczana do żadnych wygranych, nie może zostać częściowo wykorzystana i nie wlicza się do kwalifikacji, aby oglądać transmitowane wydarzenia.

Ogólne informacje o William Hill

Historia zakładów sportowych William Hill sięga czasów sprzed II wojny światowej. Ta firma bukmacherska została założona w 1934 roku i jest jednym z największych bukmacherów z londyńskiego High Street.

William Hill jest największym bukmacherem w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zatrudnia ponad 16,000 pracowników w biurach w Leeds i Wood Green w Wielkiej Brytanii oraz innych nieruchomościach na Gibraltarze i w Irlandii. Mają ponad 2300 punktów stacjonarnych. Są licencjonowani na Gibraltarze, ale posiadają również licencję na gry hazardowe w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego posiadają licencje zarówno we Włoszech, jak i w Hiszpanii oraz w wielu innych krajach. William Hill jest publicznie notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem: WMH.

Chociaż nie akceptują oni graczy z Ameryki na WilliamHill.com, są oni pierwszym brytyjskim bukmacherem, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności w Nevadzie, gdzie posiadają ponad 100 kiosków bukmacherskich. Firma służy również jako menedżer ds. Ryzyka w loterii sportowej w stanie Delaware. Oprócz zakładów sportowych William Hill oferuje graczom kasyno online, gry zręcznościowe, bingo, pokera i zakłady finansowe.

Długowieczność i wiarygodność są ważne nawet na regulowanych rynkach zakładów. Zawodnicy będą mieli prawo odwołać się od decyzji bukmachera, jeśli nie otrzymają zapłaty, ale kto się chce tak naprawdę pogodzić z przegraną pieniędzy? Chodzi jednak o to, że gracze mogą spać spokojniej, wiedząc, że ich pieniądze są u bukmachera, który działa w branży od ponad 80 lat. W zależności od rynku, ich kursy mogą się znacznie różnić, jeśli chodzi o rentowność. Ich przewaga jest nieznacznie wyższa na małych rynkach i kontraktach terminowych, ale na głównych rynkach są jednymi z najlepszych. Limity zakładów są również dość wysokie.

Wpłaty i wypłaty z WilliamHill

William Hill oferuje wiele metod wypłat, a ich realizacja należy do najszybszych na świecie. Wielu innych bukmacherów nie jest w stanie dorównać im szybkością, szczególnie w przypadku e-portfeli. W dni robocze wypłaty są często realizowane w ciągu kilku godzin.

Wielu bukmacherów promuje opcje transmisji online, ale niewielu robi to równie dobrze, jak William Hill, jeśli chodzi o transmisje równolegle z rynkami zakładów. William Hill TV zapewnia transmisje na żywo z wielu różnych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej i tenisa. Oferują również kilka stacji radiowych.

W przypadku bukmacherów takich jak William Hill trudno jest znaleźć zbyt wiele wad. Są dyskusyjnie najlepszym bukmacherem na świecie, więc nie mają wielu prawdziwych negatywów, które mogłyby zniechęcić graczy do dokonywania depozytów. Jedną z tych kwestii, która dotyczy również podobnych brytyjskich bukmacherów, jest fakt, że ich rynki są mocno skoncentrowane na Wielkiej Brytanii, a w mniejszym stopniu na międzynarodowych rynkach bukmacherskich.

Jeśli interesuje Cię obstawianie futbolu wschodnioeuropejskiego lub międzynarodowych lig jakiegokolwiek sportu na całym świecie, William Hill prawdopodobnie nie będzie Twoim pierwszym wyborem. Paddy Power, jeden z ich rywali, ma znacznie większy wybór rynków poza brytyjską i irlandzką sferą zakładów.

Prędkości przetwarzania płatności są jedną z najlepszych cech WH. Przetwarzają wypłaty szybciej niż większość bukmacherów online. Wielu klientów otrzymuje wypłaty z konta gracza do Netellera i Skrill nawet w kilka godzin po zgłoszeniu prośby. Akceptują różne waluty, z wyjątkiem funtów i euro. Obecnie gracze mogą deponować pieniądze w dolarach australijskich, dolarach kanadyjskich, dolarach amerykańskich, koronach duńskich, koronach szwedzkich, jenach japońskich, dolarach singapurskich, dolarach hongkońskich, polskich złotych i frankach szwajcarskich. Nie ma opłat za wpłaty i wypłaty, niezależnie od metody. Visa, MasterCard, Neteller i Skrill są ich najpopularniejszymi opcjami. Wypłaty z powrotem na karty kredytowe i debetowe mogą potrwać kilka dni roboczych. Wypłaty do e-portfeli są przetwarzane w ciągu 24 godzin lub szybciej.

William Hill bukmacher online

Will Hill jest wciąż w czołówce najlepszych bukmacherów online. Jeśli mieszkasz w Polsce, Wielkiej Brytanii lub Irlandii oraz interesujesz się rynkami Europy Zachodniej, nie ma lepszej opcji niż zakłady bukmacherskie na William Hill. Ich kursy także należą do najlepszych i nie ma wielu lepszych opcji dla graczy.

Zakłady sportowe William Hill wyróżniają się spośród tłumu dzięki wyjątkowej ofercie, obejmującej zakłady na żywo, transmisje na żywo, podcasty oraz żywiołową sekcję blogów, które pomagają użytkownikom śledzić najnowsze wydarzenia ze świata sportu.

William Hill ma także jedne z najlepszych ofert i promocji, w tym ubezpieczenie Acca na zakłady futbolowe William Hill i zakłady NFL, oferty „drugiej szansy” oraz zakłady na strzelca pierwszej bramki.

Odbierz darmowy zakład od William Hill - zarejestruj się

William Hill oferuje wszystkim swoim nowym graczom darmowy zakład na dowolne wydarzenie. Aby go otrzymać, zarejestruj się i wpisz kod promocyjny!

Zarejestruj się w WilliamHill