Betsafe Bonus

Betsafe Bonus Poland

Betsafe Bonus

Postaw łącznie 100 PLN i zgarnij darmowy zakład 150 PLN

  • 150% premii do 150 PLN
  • Graj za 100 PLN i zdobądź 150 PLN punktów
  • Minimalnym kursie 1.50

Aby otrzymać darmowy zakład 150 PLN, należy obrócić 100 PLN na zakładach z łącznym kursem 1.50 lub wyższym na kuponie.
Rekord

Betsafe bonus:
  • 1) Zarejestruj konto gry w Betsafe.
  • 2) Maksymalna premia wynosi 150 PLN
  • 3) Zagraj przynajmniej po kursie 1,50
  • Zdobądź bonus Betsafe

Betsafe terminy bonusowych

- Bonsen dotyczy wyłącznie graczy z Polski.
- Maksymalna premia to 150% do 150PLN.
- Bonus musi zostać sprzedany w ciągu 30 dni
- Zapoznaj się z pełnymi zasadami Betsafe

Zarejestruj się w WilliamHill

Darmowy zakład od Betsafe

Betsafe oferuje swoim graczom interesującą ofertę na start. Na stronie, warunki bonusu powitalnego są łatwe: Postaw 10 £, otrzymasz 20 £.

Po zarejestrowaniu swojego nowego konta na Betsafe, musisz wpłacić depozyt, aby postawić pierwszy zakład. Musi on wynosić 10 £ lub więcej przy kursie co najmniej 1,8 w systemie dziesiętnym lub 4/5 w systemie kursów ułamkowych. Możesz postawić ten zakład na dowolne wydarzenie sportowe w sekcji SPORT lub ZAKŁADY LIVE.

Wymagania dotyczące obrotu

Mamy świetne wieści — jeżeli otrzymasz darmowy zakład od Betsafe — jest Twój, możesz z nim zrobić, co zechcesz. Co prawda nie możesz wypłacić środków, które zostały Ci przyznane, ale możesz je pomnożyć. Brzmi kusząco, nieprawdaż?

Regulamin promocji

Darmowy zakład zostanie zaksięgowany na Twoim koncie w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu kwalifikacyjnego i będzie aktywny przez 7 dni.

W przeciwieństwie do innych stron z zakładami, które nakładają ogromną liczbę ograniczeń na to, gdzie możesz skorzystać z darmowego zakładu, dowiedzieliśmy się, że w przypadku Betsafe wykorzystanie darmowego zakładu jest bardzo łatwe. Jedyną rzeczą, na którą nie możesz go używać, są sporty wirtualne, ale na szczęście istnieje wiele innych wydarzeń. Pamiętaj, że do wszystkich zakładów zastosowanie ma standardowy regulamin dostępny na stronie bukmachera.

Ogólne informacje o Betsafe

Bukmacher ma mnóstwo dyscyplin sportowych do wyboru, więc dla graczy jest to zdecydowanie atut. Oferta piłki nożnej, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najpopularniejszych sportów, na który można stawiać zakłady w Polsce, jest jedną z największych zalet Betsafe w zakresie zakładów sportowych. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze ligi, a także wydarzenia w Afryce, Turcji, Ameryce Łacińskiej oraz sekcję dotyczącą zakładów związanych z rynkiem transferowym. W dniu, w którym prowadziliśmy badania, na samą piłkę nożną dostępnych było 16,132 wydarzeń. Oferowane alternatywne dyscypliny sportów to również nie lada gratka, szczególnie dla fanów futbolu gaelickiego, MMA i bandy. Włączenie wirtualnych dyscyplin sportowych i niesportowych do rynków zakładów pokazuje, jak profesjonalnie Betsafe podchodzi do tego, aby gracze mieli do wyboru wszystkie typy zakładów w jednym miejscu.

Są dumni z tego, że są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami, typowe czasy trzech najpopularniejszych kanałów kontaktu są następujące: 30 sekund — czat na żywo, 0-2 minut — telefon komórkowy lub 30-60 minut po wysłaniu e-maila. Ich Karta Klienta określa dokładnie to, co mają do zaoferowania. Ponadto Betsafe ma specjalny program, który może pomóc Ci znacząco powiększyć Twój budżet (i pomóc Betsafe w umocnieniu swojej pozycji w tej zatłoczonej i konsolidującej się branży): jeśli zgłosisz sugestię, aby dodać funkcję, która nie jest jeszcze dostępna w Betsafe, a oni ją dodadzą, otrzymasz bonus o wartości 1000 €. Rozważają również negatywne opinie, ponieważ zawsze szukają sposobów na poprawę wygody użytkowania ich strony.

Opcje wpłat na Betsafe są ograniczone w porównaniu do innych bukmacherów. Poza kartami Visa, MasterCard i Maestro, Entropay, Skrill, Neteller, Citadel, iDeal, Trustly i przelewami bankowymi, nie ma innych sposobów na dokonanie depozytu. Jeśli chodzi o wypłaty, masz do wyboru Skrill, Neteller oraz dobre, staromodne przelewy bankowe. Twoje depozyty wpłacane kartami kredytowymi i debetowymi zostaną natychmiast zaksięgowane na Twoim koncie, ale opóźnienie będzie o 2-5 dni dłuższe w przypadku wszystkich depozytów z kont bankowych. Wypłaty są zwykle przetwarzane w ciągu 12 godzin, ponieważ około 60-70% z nich jest zautomatyzowanych. Jeśli chodzi o pozostałe 30-40%, są one księgowane ręcznie i potrwają 24 godziny (lub więcej w weekend). Możesz także anulować wypłaty, więc to kolejny plus.

Jak sama nazwa wskazuje, Betsafe zdecydowanie pamięta o bezpieczeństwie. Oprócz bycia członkiem Global Guarling Guidance Group (G4), Betsafe regularnie sprawdza protokoły bezpieczeństwa i standardy usług. Celem Betsafe jest połączenie wszystkich programów akredytacyjnych dla podmiotów hazardowych, niezależnie od ich typu. Mają praktyki promujące etykę w branży, a ich członkowie dysponują wieloma aparatami, które pomagają zapewnić, że wytyczne określone przez grupę przewyższają wszystkie rządowe mechanizmy regulacyjne. G4 jest odpowiedzialny za audyt Betsafe i wszystkie jego procedury. Wszystkie gry kasynowe korzystają z generatorów liczb losowych, które zostały sprawdzone i zatwierdzone przez zewnętrzne źródła, a mianowicie Kanadyjskie Systemy Techniczne i Szwedzkie Krajowe Laboratorium Kryminalistyki.

Kursy na Betsafe

Kursy na Betsafe będą się różnić w zależności od konkretnego rynku zakładów. Minimalny zakład, który możesz postawić to 0,10 £, dzięki czemu możesz swobodnie zarobić niewielkie pieniądze lub większe kwoty. Oprócz tego jest jeszcze pewne zastrzeżenie. Niektórzy gracze mogą nie być zbytnio tym zachwyceni: Betsafe może czasami wymagać zatwierdzenia stawki przy niskoprofilowych lub niejasnych wydarzeniach.

Pod względem wzornictwa Betsafe to zdecydowanie klejnot. Łatwo jest również poruszać się po witrynie dzięki intuicyjnej nawigacji. W sekcji bukmachera sportowego znajduje się pasek wyszukiwania, w którym możesz wpisać konkretny mecz, którego szukasz, a także sekcję do przeglądania według sportu i / lub kategorii. Po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do swojego kuponu w prawym górnym rogu. Możesz także wybrać pożądany format kursów, więc jeśli preferujesz kursy ułamkowe, zwykłe lub amerykańskie moneyline, możesz użyć systemu, który najlepiej znasz, aby dobrze wykorzystać całą swoją wiedzę. Strona responsywna na telefony komórkowe i wielokrotnie nagradzana aplikacja to kolejne przykłady tego, jak prosto Betsafe pozwala Ci obstawiać zakłady poprzez Twoje ulubione urządzenia.

Chociaż w Betsafe nie ma automatycznie żadnych limitów zakładów, istnieje wiele narzędzi, których możesz użyć, aby sprawdzić swoją grę i dowiedzieć się, kiedy może ona stanowić problem. Możesz ustawić limity wpłat tygodniowo, miesięcznie, a nawet dziennie. Betsafe oferuje także usługę Self Assessment, która pomaga w diagnozowaniu potencjalnego problemu związanego z hazardem, a jeśli wydaje się on tragiczny, możesz przyznać sobie limit czasu (lub „samowykluczenie”), w którym nie będziesz mógł postawić żadnych zakładów. Podsumowując, jesteś w stanie płacić tyle, ile planujesz, ale jeśli chcesz kontrolować swoje poczynania hazardowe, możesz samodzielnie przejąć inicjatywę.

Nasz obszerny przegląd Betsafe pokazuje, że jest to bukmacher zdecydowanie godny zaufania. Partnerstwo z Manchester City zdecydowanie pomaga im podnieść wartość marki. Jest tutaj wiele różnych dyscyplin sportowych, na które można stawiać zakłady, od tych głównych po alternatywne. Podobają nam się ich hojne oferty promocyjne oraz brak limitów na zakłady, który może przyciągać graczy o większym budżecie. Ponadto, sposób, w jaki dbają o bezpieczeństwo graczy i ich pieniędzy jest naprawdę imponujący i zasługuje na pochwałę. Bez względu na Twoje strategie bukmacherskie, Betsafe to kolejny solidny dodatek do Twojego portfolio bukmacherów. Polecamy dać mu szansę!

Darmowy zakład od Betsafe - postaw zakład bez ryzyka

Wspaniała oferta od Betsafe! Postaw zakład, a jeśli okaże się on przegrany, dostaniesz od strony dodatkowy, darmowy zakład. Zero ryzyka!

Zarejestruj się w Betsafe