Betrally Bonus

Betrally Bonus Poland

Betrally Bonus

400 PLN Betrally Bonus za depozyt. Dokonaj wpłaty z kodem 100RALLY i skorzystaj ze 100% bonusu do kwoty 400 PLN po jednokrotnym obrocie

  • 100% bonusu do kwoty 400 PLN
  • Betrally Kod bonusu: 100RALLY
  • Minimalnym kursie 1.50

Użytkownicy mogą skorzystać z bonusu powitalnego w wysokości 100% do kwoty 400 PLN dla pierwszego depozytu po wprowadzeniu kodu 100RALLY w polu kodu bonusu
Rekord

Betrally bonus:

Betrally terminy bonusowych

- Bonsen dotyczy wyłącznie graczy z Polski.
- Maksymalna premia to 100% do 400 PLN.
- Kwotę depozytu należy obrócić więcej niż raz w zakładach łączonych z minimalnie 3 wyborami dowolnego typu przy kursie wynoszącym co najmniej 1,50 dla każdego wyboru.
- Zapoznaj się z pełnymi zasadami Betrally

Zarejestruj się w Betrally

Bonus powitalny Betrally

Betrally ma bardzo hojną ofertę powitalną dla nowych klientów. Jest to bonus w wysokości 100% do 400 PLN dostępny dla klientów zarówno na platformach mobilnych, jak i stacjonarnych. Po przyznaniu możesz użyć tej premii, aby obstawić dowolną liczbę zakładów.

Wykonaj poniższe czynności, aby odebrać bonus:

  • Zarejestruj swoje konto w Betrally i złóż swój pierwszy depozyt (od 40 PLN do 400 PLN).
  • Użyj kodu 100RALLY.
  • Odbierz swój bonus 100%

Wymagania dotyczące obrotu

Bonus zostanie przyznany do twojego konta dopiero, gdy spełnisz wymagania dotyczące obrotu: Depozyt musisz postawić więcej niż 1 raz w zakładach łączonych. Zakład musi mieć co najmniej 3 wybory, których kurs będzie wynosił minimum 1,50 dla każdego z nich.

Środki bonusowe będziesz mógł wypłacić dopiero po spełnieniu określonych wymagań: kwotę depozytu oraz bonusu musisz postawić przynajmniej 10 razy w zakładach łączonych, które będą zawierały minimum 3 dowolne wybory, a kurs każdego z nich będzie wyższy niż 1,50.

Zakłady, które będą nieważne, anulowane lub remisowe oraz zostaną wypłacone przed dokonaniem rozliczenia albo postawione za pomocą darmowego zakłądu nie będą zaliczone do wymogów dotyczących obrotu.

Regulamin promocji

Każdy bonus ma swój regulamin, którego warto przestrzegać, aby nie zmarnować środków. Ten bonus można wykorzystać również w mobilnej wersji Betrally.

Możesz zarejestrować się na Betrally tylko, jeżeli masz 18 lat.

Korzystanie z Betrally jest nielegalne, jeśli masz mniej niż 18 lat.

Nie gwarantujemy legalności Twojego korzystania Betrally pod względem praw jurysdykcji, w której się znajdujesz.

Nie możesz korzystać z Betrally, jeśli mieszkasz na terenie Samoi Amerykańskiej, Australii, Belgii, Bułgarii, Curacao, Cypru, Węgier, Francji, Francji (Metropolitan), Gujany Francuskiej, Guamu, Guernsey, Gibraltaru, Irlandii, Wysp Man, Izraela , Jersey, Martyniki, Wyspy Marshalla, Mikronezji, Nowej Kaledonii, Marian Północnych, Polinezji Francuskiej, Portugalii, Portoryko, Reunion, S. i An. Lands, Dalekich Wysp Mniejszych Stanów Zjednoczonych, Mayotte, Palau, Rumunii, Turcji, Saint Barthélemy, Saint Martin, Saint Pierre i Miquelon, Szkocji, Hiszpanii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Wysp Dziewiczych oraz Wallis i Futuny. Kraje te będą uważane za "wykluczone".

Zakłady złożone z dowolnego wykluczonego kraju zostaną unieważnione, a wszelkie depozyty lub zakłady dokonane przez osoby znajdujące się w takich jurysdykcjach zostaną zwrócone, pomniejszone o opłaty administracyjne w wysokości 10% łącznej sumy wpłaconych depozytów przez osobę, oprócz wszelkich opłat które mogą być pobierane przez bank lub instytucję finansową zarządzającą wspomnianym zwrotem.

Każda osoba, która świadomie narusza te zasady, w tym wszelkie próby obejścia tego ograniczenia, na przykład za pomocą sieci VPN, serwera proxy lub podobnej usługi, która maskuje lub manipuluje identyfikację Twojej prawdziwej lokalizacji lub w inny sposób dostarczając fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji dotyczących Twojej lokalizacji lub miejsca zamieszkania, lub obstawiania zakładów za pomocą Witryny za pośrednictwem strony trzeciej lub w imieniu strony trzeciej znajdującej się w wykluczonym kraju naruszają te warunki. Być może popełnisz oszustwo i możesz podlegać postępowaniu karnemu.

Wszystkie oferty dla klientów są ograniczone do jednej osoby, rodziny, adresu domowego, adresu e-mail, numeru telefonu, tego samego numeru rachunku płatniczego (np. Karty debetowej lub kredytowej, Skrill itp.), wspólnego komputera (np. Szkoły, biblioteki publicznej lub miejsca pracy) oraz wspólnego IP.

Wszystkie bonusy i promocje Betrally są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, a Betrally może, według własnego uznania, ograniczyć kwalifikowanie się klientów do udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji. Betrally zastrzega sobie prawo do zażądania dokumentów potwierdzających tożsamość, w tym fotografii Klienta wraz z dokumentem tożsamości, przed przyznaniem premii na konto Klienta.

Ogólne informacje na temat Betrally

Firma Betrally została założona w 2013 roku, jest obsługiwana przez Comfortlink N.V. i posiada licencję na Curacao. Platforma zakładów sportowych jest bardzo łatwa w obsłudze i została stworzona przez wiodącego dostawcę oprogramowania i firmę macierzystą Sbtech. Ich najbardziej znacząca obecność można zaobserwować na Ukrainie, w Polsce i Australii, gdzie generują największe dochody, podczas gdy oferują swoje usługi bukmacherskie także wielu innym krajom.

Oferta sportowa jest bardzo obszerna, ponieważ obejmuje ona aż 28 dyscyplin sportowych, w których dostępna jest prawie każda główna i mniejsza liga. Istnieje również duża różnorodność zakładów, a gracz może również znaleźć Handicapy Azjatyckie, dzięki czemu Betrally jest idealny nawet dla wymagających graczy. Ich wypłata z pewnością przewyższa średnią, szczególnie w dużych ligach, ponieważ oferują oni 95,1% procent zwrotu na piłce nożnej i średnio 95% ze wszystkich innych sportów.

Sekcja zakładów na żywo została stworzona z największą dbałością o szczegóły i jest jedną z najlepszych cech Betrally.com. Dostępnych jest wiele opcji zakładów, takich jak handicapy, over/under i niezliczone inne. Jest tutaj także rynek zakładów "Next minute", który z pewnością zintensyfikuje Twoje doświadczenia live, a także zobaczysz różne ważne statystyki w każdym meczu. Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że możesz swobodnie wybierać między widokiem azjatyckim a tradycyjnym.

Betrally jest do pewnego stopnia klonem 10bet, więc nawet jeśli te strony są stosunkowo nowe na rynku, opierają się na sprawdzonym modelu biznesowym. Interfejs zakładów jest doskonały, a także oferuje świetną obsługę zakładów dla tych, którzy wolą obstawiać zakłady w czasie rzeczywistym. Brak funkcji transmisji na żywo jest największą niedogodnością dla fanów tej aktywności, ponieważ muszą polegać na statystykach oferowanych w relacji tekstowej.

Mocna funkcja zakładów akumulatorowych jest oczywiście dodatkowym atutem, ale jednocześnie klienci Betrally mogą być nieco zaniepokojeni wymogami obrotu. Jest wielu, którzy wolą skupić się na pojedynczych meczach, zamiast dodawać kilka z kursami przekraczającymi 1,50 do tego samego kuponu. Zwiększa to kursy, stąd potencjalne zyski, ale z drugiej strony zmniejsza szanse graczy na otrzymanie wypłaty.

Kursy na Betrally są zgodne ze standardem branżowym, co jest wadą, a nie mocną stroną, biorąc pod uwagę fakt, że gracze oczekują lepszej obsługi. Marginesy bukmacherskie mogą być nieco wysokie w niektórych dyscyplinach sportowych, więc członkowie będą musieli zdecydować, na które ligi postawić zakład, jeśli chcą zmaksymalizować swoje zyski.

Każdą wpłatę i wypłatę można dokonać za pośrednictwem wszystkich popularnych metod płatności, a każda wypłata jest realizowana w szybki sposób, szczególnie w przypadku korzystania z e-portfeli. Dodatkowo, członkowie Betrally mogą dokonywać codziennych wypłat do 50,000 €, co znacznie przewyższa limity innych bukmacherów. Ponadto gracze mogą również obstawiać zakłady w Kasynie, Kasynie Live, Sportach Wirtualnych i innych. Usługa bukmacherska jest naprawdę dobrze wykonana, ponieważ aplikacja jest łatwa w obsłudze i odpowiednia dla każdego urządzenia.

Ogólnie - Betrally można uznać za bardzo wysokiej jakości stronę, która spełnia wymagania każdego rodzaju klientów.

Promocja Betrally na start - Odbierz swój bonus 100%

Podwój swoją pierwszą wpłatę na Betrally. Dzięki 100% bonusu możesz znacząco zwiększyć swój budżet i sprawić, że Twoje wygrane będą większe.

Zarejestruj się w Betrally